hoofdleider

Milan

Milan

Functies: Hoofdleiding

milan@plusdertien.be



Medeleiding

Harm

Harm

Functies: Drank, Vipke, Lokaalmeester

harm@plusdertien.be

Pieter

Pieter

Functies: Lokaalmeester, Jeugdraad, Voorzitter

pieter@plusdertien.be

Gilles

Gilles

Functies: Materiaal, Bezinning

gilles@plusdertien.be

Axel

Axel

Functies: +16-Leiding, Drank, Kassa, Ledenwerving

axel@plusdertien.be

Ward

Ward

Functies: Materiaal, +16 leiding

ward@plusdertien.be

Caitlin

Caitlin

Functies: PR + Website, Kassa, +16 leiding

caitlin@plusdertien.be

Wout

Wout

Functies: Lokaalmeester, Materiaal, Bezinning

wout@plusdertien.be