groepsfoto
Jasper

Jasper de Booy

Functies: PR, Materiaal

🎂: 19 maart 1995

✉: jasper@plusdertien.be

Elias

Elias Gheldof

Functies: Kassa, Drank

🎂: 1 maart 1995

✉: elias@plusdertien.be

Donovan

Donovan Eggermont

Functies: Bezinning, Jeugdraad

🎂: 15 december 1995

✉: donovan@plusdertien.be

Lynn

Lynn Decroix

Functies: +16-leiding, Vipke

🎂: 17 november 1996

✉: lynn@plusdertien.be

Harm

Harm Buyck

Functies: PR, Drank

🎂: 30 december 1999

✉: harm@plusdertien.be

Mats

Mats Compernolle

Functies: Webmaster, PR

🎂: 25 december 1999

✉: mats@plusdertien.be

Yasmine

Yasmine Vanderstraeten

Functies: +16-leiding, Vipke

🎂: : 27 december 1995

✉: yasmine@plusdertien.be

Charles

Charles Vancompernolle

Functies: +16-leiding, Webmaster

🎂: 11 augustus 1998

✉: charles@plusdertien.be

Martijn

Martijn Cottenier

Functies: Materiaal, Bezinning

🎂: 25 juli 1999

✉: martijn@plusdertien.be

Arno

Arno Plouy

Functies: Hoofdleiding

🎂: 24 februari 1999

✉: arno@plusdertien.be hoofdleiding@plusdertien.be

Ellen

Ellen Debuyck

Functies: PR, Vipke

🎂: 28 april 1998

✉: ellen@plusdertien.be

Achiel

Achiel Daldini

Functies: Kassa, Klusjesman

🎂: 2 september 1998

✉: achiel@plusdertien.be

Arend

Arend Masschelein

Functies: Klusjesman, Materiaal

🎂: 1 juni 1995

✉: arend@plusdertien.be

Jens

Jens Debuyck

Functies: Drank, Jeugdraad

🎂: 20 januari 1995

✉: jens@plusdertien.be

Gilles

Gilles Devos

Functies: Bezinning, Materiaal

🎂: 9 december 1999

✉: gilles@plusdertien.be