hoofdleider

Gilles

Gilles

Functies: Hoofdleiding, +16-leiding

gilles@plusdertien.be



Medeleiding

Harm

Harm

Functies: Drank, Vipke

harm@plusdertien.be

Martijn

Martijn

Functies: +16-Leiding, Materiaal

martijn@plusdertien.be

Mats

Mats

Functies: Kassa, +16-Leiding

mats@plusdertien.be

Pieter

Pieter

Functies: Hygiëne, Lokaalmeester, materiaal

pieter@plusdertien.be

Milan

Milan

Functies: Jeugdraad, Vipke

milan@plusdertien.be

Axel

Axel

Functies: Hygiëne, lokaalmeester, Drank

axel@plusdertien.be

Donovan

Donovan

Functies: Jeugdraad, Bezinning

donovan@plusdertien.be

Ward

Ward

Functies: Klusjesman, materiaal

ward@plusdertien.be