Harm

Harm Buyck

Functies: PR, Vipke

✉: harm@plusdertien.be

Martijn

Martijn Cottenier

Functies: Bezinning, Vipke

✉: martijn@plusdertien.be

Mats

Mats Compernolle

Functies: Drank, Website

✉: mats@plusdertien.be

Achiel

Achiel Daldini

Functies: Hoofdleiding, Kassa

✉: achiel@plusdertien.be hoofdleiding@plusdertien.be

Jasper

Jasper de Booy

Functies: +16 Leiding, Drank

✉: jasper@plusdertien.be

Gilles

Gilles Devos

Functies: Materiaal, Lokaalmeester, Klusjesman

✉: gilles@plusdertien.be

Donovan

Donovan Eggermont

Functies: Bezinning, Jeugdraad

✉: donovan@plusdertien.be

Arno

Arno Plouy

Functies: Hoofdleiding, +16 Leiding

✉: arno@plusdertien.be hoofdleiding@plusdertien.be

Charles

Charles Vancompernolle

Functies: +16-leiding, Website

✉: charles@plusdertien.be