hoofdleider

Miel

Miel

Functies: Hoofdleiding

miel@plusdertien.be



Medeleiding

Noor

Noor

Functies: Pr, Ledenwerving


noor@plusdertien.be

Pieter

Pieter

Functies: +16 leiding, Jeugdraad, Voorzitter, Ledenwerving

pieter@plusdertien.be

Laurena

Laurena

Functies: Pr, Kassa, Bezinning


laurena@plusdertien.be

Axel

Axel

Functies: Drank, Kassa, Lokaalmeester

axel@plusdertien.be

Victor

Victor

Functies: Materiaal, Drank, Vipke


victor@plusdertien.be

Kyara

Kyara

Functies: +16 leiding, Vipke, Ledenwerving

kyara@plusdertien.be




Wout

Wout

Functies: Materiaal, Drank


wout@plusdertien.be

Marte

Marte

Functies: Materiaal, Bezinning


marte@plusdertien.be

Florian

Florian

Functies: Materiaal, Lokaalmeester, +16 leiding

florian@plusdertien.be

Jorre

Jorre

Functies: Lokaalmeester, +16 leiding

jorre@plusdertien.be

Febe

Febe

Functies: Jeugdraad, Ledenwerving


febe@plusdertien.be